De CO2-Prestatieladder is in een subtiel nieuw jasje gestoken: in het jaar dat het instrument 12,5 jaar bestaat wordt een nieuw logo geïntroduceerd. Organisaties die in het kader van hun certificering het oude logo hanteerden op hun website, wordt verzocht het nieuwe te gebruiken.
Gecertificeerde organisaties die op hun website het oude logo willen vervangen door het nieuwe logo kunnen terecht op de pagina Promotiemateriaal (op de website co2-prestatieladder.nl). Daar kan het logo worden gedownload en na het uitpakken van het zip-bestand worden gebruikt.
Normec NCK zal vanaf nu ook het nieuwe logo gaan toepassen op de certificaten die worden afgegeven. Certificaten met het oude logo zijn uiteraard wel nog steeds geldig.
“Normec NCK zal vanaf nu ook het nieuwe logo gaan toepassen op de certificaten die worden afgegeven.”
Stichting Klimaatvriendelijk Aanbesteden en Ondernemen (SKAO) is de eigenaar en beheerder van de CO2-Prestatieladder. Maar de CO2-Prestatieladder is als merk bekender dan de naam van onze stichting. Onze website is daarom vanaf nu www.co2-prestatieladder.nl. Mocht u per ongeluk toch de oude website opzoeken, dan komt u alsnog op de nieuwe terecht.
Wij stellen het op prijs dat u de moeite neemt om uw ontevredenheid kenbaar te maken, zodat wij ons kunnen verbeteren.
Normec groeit en wij zijn continue op zoek naar goede mensen die bij Normec passen. Door onderstaand sollicitatieformulier in te vullen, maak je aan ons kenbaar dat jij interesse hebt om onderdeel te worden van ons team. Elke open sollicitatie nemen wij serieus in overweging.
Wilt u een vrijblijvende offerte aanvragen? Benieuwd naar de investering voor uw beoogde certificering? Normec NCK denkt graag met u mee. Vul onderstaand formulier in en ontvang binnen 2 werkdagen vrijblijvend een kostenindicatie voor uw certificeringstraject.