Zet jij je graag in voor een beter klimaat? En heb jij ervaring met de aspecten van de CO2-Prestatieladder? Als Auditor CO2-Prestatieladder ben jij veel onderweg en is geen dag hetzelfde! Klinkt dit goed? Lees dan snel verder.
Jij bezoekt als Auditor CO2-Prestatieladder diverse klanten om te toetsen of zij voldoen aan de gestelde eisen volgens het duurzaamheidsinstrument CO2-Prestatieladder. Dit doe je met name, door de bedrijfsdocumentatie te bekijken en gesprekken te voeren met verschillende medewerkers. Zo krijg je een goed beeld van de situatie en of de bedrijfsdocumentatie overeenkomt met de praktijksituatie. Jij bent als Auditor geen adviseur, maar een echte toetser! Jij zal je bezig houden met de volgende werkzaamheden:
Je collega Planners zorgen dat je agenda gevuld is. Dit wordt dus allemaal voor je geregeld. Jij voert 5 dagen audits uit bij onze klanten. In de tijd die voor de audit staat zit ook je rapportage tijd ingepland. Zo heb jij voldoende tijd om je rapportage na afloop uit werken. Jij hebt de flexibiliteit en vrijheid om dit vervolgens vanuit huis af te ronden.
Verder zoeken wij een collega die verantwoordelijk is en goed zelfstandig kan werken. Jij bent professioneel en beschikt over goede communicatieve vaardigheden om zo het gesprek met de klant en hun medewerkers aan te gaan. Daarbij beschik jij over de nodige overtuigingskracht en inlevingsvermogen. Jij beschikt over een kritisch oog, durft beslissingen te nemen en heeft kwaliteit hoog in het vaandel staan.
Normec NCK is dus onderdeel van de Normec Group. Normec NCK is een certificerende instelling voor het certificeren van managementsystemen en product certificering. Qua regelingen kun je dan denken aan VCA, ISO 9001, ISO 14001 en de CO2 Prestatieladder.
De sfeer binnen de organisatie is laagdrempelig en informeel te noemen. Collega’s helpen elkaar graag, en ondanks dat jij veel onderweg zal zijn spreek jij je collega’s regelmatig! Als je start begin je met ons inwerkprogramma, waarbij jij een collega als mentor aangewezen krijgt. Tijdens het sollicitatiegesprek wordt hier meer over verteld.
Iedere vrijdag zijn er gezellige borrels op kantoor, waarbij je altijd mag aansluiten. Ook organiseren wij diverse bedrijfsfeesten, zoals de jaarlijkse BBQ en het zomer-/winterfeest. Via ons uitgebreide vitaliteitsprogramma mag je deelnemen aan bijvoorbeeld zwem- en hockeyclinics. Wil jij je verder ontwikkelen door middel van een opleiding of een training? Dit kan! Geef het aan en er wordt direct met je meegedacht. Ook zijn er volop doorgroeimogelijkheden, doordat wij onderdeel zijn van de Normec Group worden er veel deuren voor je geopend.
Pim Verbunt, Corporate Recruiter
+31 (0)6 1091 7556
recruitment-assurance@normecgroup.com
Schrijf u in voor de nieuwsbrief
Wij stellen het op prijs dat u de moeite neemt om uw ontevredenheid kenbaar te maken, zodat wij ons kunnen verbeteren.
Normec groeit en wij zijn continue op zoek naar goede mensen die bij Normec passen. Door onderstaand sollicitatieformulier in te vullen, maak je aan ons kenbaar dat jij interesse hebt om onderdeel te worden van ons team. Elke open sollicitatie nemen wij serieus in overweging.
Wilt u een vrijblijvende offerte aanvragen? Benieuwd naar de investering voor uw beoogde certificering? Normec NCK denkt graag met u mee. Vul onderstaand formulier in en ontvang binnen 2 werkdagen vrijblijvend een kostenindicatie voor uw certificeringstraject.